WEB DESIGN

Cílem webdesignu je vytvořit funkční webové stránky nebo webové aplikace. Tvorba webových stránek klade vyšší důraz na kvalitní obsah, u webových aplikací je nejdůležitější složkou interakční design.

PHP

PHP je skriptovací programovací jazyk. Je určený především pro programování dynamických internetových stránek a webových aplikací například ve formátu HTML, XHTML či WML.

FLASH

Používá se především pro tvorbu interaktivních animací, prezentací a her. Rozšíření Flashe na internetu pomohla malá velikost výsledných souborů, protože se uchovávají ve vektorovém formátu.

SEO OPTIMALIZACE

Provádíme SEO optimalizaci, což je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích.

C#

C# je vysokoúrovňový objektově orientovaný programovací jazyk. Využívá se k tvorbě databázových programů, webových aplikací a stránek, webových služeb, aplikací ve Windows atd.

RouterOS Mikrotik

MikroTik RouterOS je routerový operační systém založen na bázi Linux OS, vhodný zejména pro bezdrátové spoje a jako bezpečný HW firewall popřípadě router se snadnou GUI konfigurací.

 

Kontakt

Kontakt

Kontaktní informace

Ing. Jiří Anděl
Bohdanečská 769
190 17 Praha – Vinoř
IČO: 01487370
Registr ekonomických subjektů
E-mail: info@jiriandel.cz